Öğle Tatillerinde "Ne Yesek" Sorunu ve Cevapları Burada: (What to eat, where to eat?) #02 IRISH TOWN


#02: IRISH TOWN :))))


Tepe Prime Irish Town'da öğle yemeği yemek bi harika! Bir kere insanlar ne ister diye düşünmüşler ve çorba+salatayı beraber menu olarak ekonomik yiyebileceğiniz alternatifler üretmişler.

Lunch@Irish Town in Tepe Prime is great! First of all those guys are smart to offer economic salad+soup menu!Çalışanlar o kadar tatlı, güler yüzlü ve yardım severler ki dayanamadım işletmecilerine gittim teşekkür ettim. Bundan sonra sık sık oraya gideceğim anlaşılan.


Waiters were so smiley and polite that I couldnt help myself and expressed my gratitude to the manager. Looks like that more often I will be there.Not: Yukarıdaki fotoğraf bana ait değil ama yandakini bugün ben çektim:)

P.S: Photo on the top is not mine but this one is mine.
Yemek sonrasında da tabi ki kendimi hemen D&R'a attım. Ama hiç bir kitap satın almadan çıktım çünkü internetten vereceğiniz siparişlerde ciddi indirimler yakalayabiliyorsunuz.

Ben de şu an elimdeki Irvin D. Yalom'un Günübirlik Hayatlar kitabı bitince hangisine başlayacağıma dair fikirler edindim.


After lunch I ended up in D&R but finished my tour around bookselves without buying any of them. I will try to catch one of those great discounts for online orders later. Anyway I got a few clue what to read next after Irvin D. Yalom'un Günübirlik Hayatlar (Creatures of a Day and Other Tales oPsychotherapy )

Not: Irvin D. Yalom'un Günübirlik Hayatlar kitabını bitiremedim. Ölüm olgusuna o kadar yüzeysel yaklaşmış ki çok sıkıldım. Çoğunlukla utanmadan da kendi kabiliyetlerini övmüş. Tavuk Suyuna Çorba gibi bir kitap tek farkı kitapta herkes ölümden korkuyor.


P.S: I couldnt manage to finish reading Irvin D. Yalom'un Creatures of a Day and Other Tales oPsychotherapy book. I got bored to death while reading his lame perception about death of phenomena. Besides that without any shame he gave a lot of praise to his own skills. It is a book following the same style of "Chicken Soup for the Soul"but differs with his characters' death fear.
Yorumlar

Popüler Yayınlar