La Bebe Azıcık Çeki Düzen Ver Kendine!


Yahu bu ne saçma iş! 

Her canlı gibi düzenli ve mecburi olarak yaptığım faaliyet tabi ki de shopping. 

Bu sebeple de evimin yakınında bulunan CarrefourSA (eski Kiler Market) düzenli olarak tarafımdan ziyaret edilmekte olup gün be gün halinin kötüye gidişi beni benden almaktadır!

Şu ekmeklerin rezilliğine bir bakabilir misiniz?Lütfen kendinizi bu nahoş duruma hazırlayın ve dikkatinizi bazlamalara veriniz:

 

Mars'ta hayat aramayı bırakın beyler. Gördüğünüz gibi bazlamalar bildiğin kendinden geçmiş, evrim basamaklarını hızla tırmanır olmuşlar. Birileri acaba sevabına İsveçli bilim adamlarını arayabilir mi?

Evet, anladık ki ekmek yiyemiyoruz. O zaman sebze - meyve alalım azıcık değil mi?
Hayır, değil! Taş yiyin o.ç diyorlar resmen!
Raflar hep ve her zaman boş ya da pörsümüş ürünlerle "dekor" yapmışlar.Hadi tamam düzenli ürün akışı yok, mal alımı yapmakla görevli o baştaki herif işini beceremiyor, tüm bunlar başkalarının suçu. He, Hai, Yes de acaba market içerisinde ürünlerin yarısının fiyatlarının raflarda yazmaması sizce kimin sorumluluğunda? 

Gördüğünüz gibi üst rafta 7 farklı şampuan dizili ama sadece 4 tane fiyat etiket konulmuş
                            2. rafta da bu kez 6 faklı şampuan dizili sadece 3 tane fiyat etiketi var.
Maalesef hazır, dondurulmuş balık reyonunun durumu daha da içler acısı. Bu kez hiç bir ürüne fiyat vermemişler! Ben utandım da dolabın resmini dışarıdan genel olarak çekemedim ama durum işte aynen bu!Hep, her zaman dediğim gibi acaba (ben de dahil) eli s**inde iş yapmayan bir insan evladı yaşıyor mu acaba aramızda? Sesimi duyan var mı?Yorumlar

Popüler Yayınlar